اگر چیدمان کاندیداهای انتخابات جریاست مهوری تغییر می‌کرد، سرنوشت جور دیگری بود

[ad_1]

نماینده مردم ایذه و باغملک با بیان اینکه اگر چیدمان کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تغییر می‌کرد، سرنوشت هم جور دیگری بود، گفت: در دور آینده مشخص می‌شود که با توجه به عملکرد، کدام جریان برنده خواهد بود

اگر چیدمان کاندیداهای انتخابات جریاست مهوری تغییر می‌کرد، سرنوشت جور دیگری بود
به گزارش سرمدنیوز، هدایت‌الله خادمی اظهار کرد: جریان از اصولگرایی به اصلاح طلبی و یا از اصلاح طلبی به اصولگرایی معمولا بعد از ۸ سال مشخص می‌شود. در واقع روسای جمهور به دلایل مختلف دو دوره‌ای هستند و این اتفاق در مورد هر فردی که رئیس جمهور می‌شود صدق می‌کند؛ بنابراین بعد از ۸ سال یعنی دوره آینده مشخص می‌شود که کدام جریان برنده است.

وی افزود: از طرف دیگر کاندیداهایی که در صحنه انتخابات حضور پیدا کردند، اگر چیدمان آنها تغییر می‌کرد سرنوشت انتخابات هم جور دیگری بود.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس تصریح کرد: از طرف دیگر مردم بر این نظر بودند که به دولتی که چهار سال بخشی از برنامه‌هایش را اجرایی کرده این فرصت باید داده شود تا برنامه‌های خود را اجرایی و تکمیل کند.

این نماینده مجلس درباره اینکه آیا عدم استقبال مردم از جریان اصولگرایی ناشی از رفتار اصولگرایان و یا اشتباه در انتخاب کاندیدای آنها است، گفت: شاید بخشی مربوط به کاندیدا باشد، اما مردم نگران بودند کارهایی که شروع شده نیمه تمام بماند و می‌خواستند که تکمیل شود. از طرفی تیم آقای رئیسی هم تجربه چندانی نداشتند و کار اجرایی برای معرفی هم در اختیار نداشتند.

خادمی همچنین بیان کرد: شاید اگر آقای قالیباف هم انصراف نمی‌داد وضعیت فرق می‌کرد، اما بنده همان موقع هم گفتم که کاندیداها طوری چیده شده‌اند که آقای روحانی رای می‌آورد.

وی در پایان گفت: تمام دولت‌هایی که پس از انقلاب بر سر کار آمدند به آنها نقد وارد است،  زیرا متناسب با امکانات و منابع ایران کاری انجام نداده‌اند.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *